Jdi na obsah Jdi na menu
 


OFS Premium

Základní set Embossed Double embossed Silver Silver embossed Gold Gold Embossed
1 Duba Tomáš (G) ZLI
2 Hamrlík Martin ZLI
3 Galvas Lukáš ZLI
4 Balaštík Jaroslav ZLI 5 40
5 Leška Petr ZLI 40
6 Rachůnek Ivan ZLI
7 Málek Roman (G) VIT
8 Burger Jiří VIT
9 Ujčík Viktor VIT
10 Pohl Petr Rc VIT 5
11 Káňa Jan VIT
12 Vrána Petr VIT
13 Vojtek Martin (G) TRI 10
14 Krajíček Lukáš Rc TRI 5
15 Richter Martin TRI
16 Kohn Ladislav TRI
17 Růžička Martin TRI 10
18 Adamský Martin TRI
19 Trvaj Jiří (G) BRN
20 Bičánek Radim BRN
21 Veselý Ondřej BRN
22 Hubáček Petr BRN
23 Kvapil Marek BRN 10
24 Hruška Radim BRN 5
25 Vošvrda Tomáš (G) LIB
26 Čakajík Martin LIB
27 Nedvěd Petr LIB
28 Hořava Miloslav ml. LIB
29 Vak Tomáš LIB 40
30 Kudrna Jaroslav LIB 5
31 Franěk Petr (G) LIT 10
32 Černošek Marek LIT
33 Ručinský Martin LIT
34 Lukeš František LIT 5
35 Hübl Viktor LIT
36 Jánský Peter LIT
37 Mensator Lukáš (G) KVA
38 Nosek David KVA
39 Kumstát Petr KVA 5
40 Pech Lukáš KVA
41 Hruška David KVA 5
42 Skladaný František KVA 5
43 Schwarz Marek (G) MLB
44 Macho Michal MLB
45 Vrbata David MLB 5
46 Divíšek Tomáš MLB
47 Pabiška Lukáš MLB 5
48 Boháč Daniel MLB
49 Kovář Jakub (G) CBU 15
50 Ptáček František CBU
51 Pšurný Roman CBU
52 Martynek Rostislav CBU
53 Gulaš Milan CBU 10
54 Mertl Tomáš CBU
55 Svoboda Adam (G) PAR
56 Kočí Václav PAR 5
57 Koukal Petr PAR 5
58 Zohorna Tomáš PAR 5
59 Bartek Martin PAR
60 Somík Radovan PAR
61 Kopřiva Miroslav (G) SLA 10
62 Kadlec Petr SLA 5
63 Vašíček Jiří SLA
64 Jaškin Dmitrij Rc SLA 10
65 Růžička Vladimír ml. SLA
66 Jelínek Petr SLA
67 Pöpperle Tomáš (G) SPA 10
68 Hanzlík Jan SPA 5
69 Ton Petr SPA
70 Broš Michal SPA 5
71 Treille Yorick SPA 5
72 Smoleňák Radek Rc SPA
73 Cikánek Lukáš (G) KLA 10 10
74 Toman Milan KLA 5
75 Látal Martin KLA
76 Patera Pavel KLA 5
77 Kalla Jaroslav KLA
78 Kuchler Jiří KLA 5 5
79 Salfický Dušan (G) PLZ 10
80 Slaney John Rc PLZ
81 Straka Martin PLZ
82 Vlasák Tomáš PLZ
83 Kovář Jan PLZ
84 Vostřák Pavel PLZ 5
85 Bicek Jiří Rc KLA
86 Kratěna Ondřej SPA 5
87 Prusek Martin (G) VIT
88 Dopita Jiří BRN 5
89 Horčička Luboš (G) PLZ
90 Bartovič Milan LIB
CL Seznam karet              

 

Signature Blue Red Gold Silver
1 Hamerlík Peter (G) TRI
2 Šedivý Ondrej VIT
3 Pohl Petr VIT
4 Rachůnek Ivan ZLI
5 Macholda Petr SPA
6 Philipp Radek SPA
7 Růžička Vladimír ml. SLA 100
8 Krenželok Lukáš SLA
9 Salfický Dušan (G) PLZ
10 Duda Radek PLZ 100
11 Bahenský Zdeněk MLB
12 Tvrdík Michal MLB
13 Falter Martin (G) KLA
15 Ptáček František CBU
16 Trávníček Michal LIT
17 Kočí Václav PAR
18 Píša Aleš PAR
19 Dej Rastislav KVA
20 Kokko Petri KVA
21 Vošvrda Tomáš (G) LIB
22 Podkonický Andrej LIB
23 Mojžíš Pavel BRN
24 Veselý Ondřej BRN
25 Růžička Martin TRI
S22 Seznam karet          

 

Double Identical cards Jersey Patch
J1 Rachůnek Ivan / Vlach Roman ZLI 120
J2 Krajíček Lukáš / Vojtek Martin (G) TRI
J3 Vrána Petr / Pohl Petr VIT
J4 Huna Rudolf / Šedivý Ondrej VIT
J5 Huml Ivan / Stehlík Richard BRN
J6 Dlouhý Radek / Procházka Radek BRN
J7 Nedvěd Petr / Vak Tomáš LIB
J8 Gřegořek Petr / Sailer Petr KVA
J9 Salfický Dušan (G) / Mazanec Marek (G) PLZ 130
J10 St. Pierre Nick / Duda Radek PLZ
J11 Starý Jan / Jillson Jeff PAR
J12 Kubinčák Vojtěch / Vopat Roman LIT 120
J13 Pšurný Michal / Novák Jan CBU
J14 Macho Michal / Bahenský Zdeněk MLB
J15 Růžička Vladimír ml. / Kadlec Petr SLA
J16 Treille Sacha / Procházka Libor KLA
J17 Vykoukal Jiří / Pöpperle Tomáš (G) SPA
J18 Bartánus Marek / O´Brien Doug SPA
CL Seznam karet 10    

 

Rivals Jersey Patch
1 Duba Tomáš (G) / Kvapil Marek ZLI/BRN
2 Růžička Martin / Malík Marek TRI/VIT
3 Pineault Adam / Dvořák Michal PAR/PLZ 120
4 Falter Martin (G) / Vošvrda Tomáš (G) KLA/LIB
5 Melenovský Marek / Ručinský Martin KVA/LIT
6 Marušák Jiří / Martynek Rostislav MLB/CBU
7 Roth Vladimír / Philipp Radek SLA/SPA
CL Seznam karet 10    

 

Klub hokejových střelců Blue Red Silver Gold
1 Nový Milan 50
2 Růžička Vladimír 50
3 Nedomanský Václav 40
4 Martinec Vladimír 50 60
5 Hlinka Ivan 60
6 Černý Josef
7 Zábrodský Vladimír
8 Lukáč Vincent 50
9 Ujčík Viktor
10 Balaštík Jaroslav 40 50
CL Seznam karet        

 

Tandems Blue Red Silver Gold
1 Duba Tomáš (G) / Sedláček Jakub (G) ZLI
2 Hamerlík Peter (G) / Vojtek Martin (G) TRI 40
3 Trvaj Jiří (G) / Hovi Sasu (G) BRN 30
4 Šindelář Filip (G) / Málek Roman (G) VIT
5 Salfický Dušan (G) / Horčička Luboš (G) PLZ 30 40
6 Mensator Lukáš (G) / Sáblík Lukáš (G) KVA 50
7 Schwarz Marek (G) / Valent Michal (G) MLB
8 Vošvrda Tomáš (G) / Pinc Marek (G) LIB 40
9 Franěk Petr (G) / Hübl Jaroslav (G) LIT 30 35 40
10 Falter Martin (G) / Cikánek Lukáš (G) KLA 40
11 Růžička Martin (G) / Svoboda Adam (G) PAR 30 35
12 Kovář Jakub (G) / Hrubec Šimon (G) CBU 35
13 Furch Dominik (G) / Kopřiva Miroslav (G) SLA
14 Pöpperle Tomáš (G) / Novotný Filip (G) SPA 30 35
CL Seznam karet 10        

 

International heroes Blue Red Silver Gold
1 Sivák Peter ZLI
2 Hamerlík Peter (G) TRI
3 Hovi Sasu (G) BRN 20 25
4 Stehlík Richard BRN
5 Huna Rudolf VIT
6 Lammers John PLZ
7 O´Brien Doug SPA 50
8 Žabka Boris MLB 25
9 Vydarený René CBU 25
10 Jillson Jeff PAR 20 25
11 Gerhát František LIT
12 Dej Rastislav KVA
13 Treille Sacha KLA 25
14 Podkonický Andrej LIB
CL Seznam karet 10